O olejach mpm

WITAMY W MIĘDZYNARODOWYM KONCERNIE NAFTOWYM MPM. DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE DO NASZEGO ŚWIATA SMARÓW I PŁYNÓW SPECJALISTYCZNYCH.

O NAS

Firma MPM powstała w Holandii i od ponad 25 lat pozostaje prawdziwym specjalistą w dziedzinie środków smarnych i płynów samochodowych. Od tamtej pory, wraz z naszymi klientami, dostawcami i wybitnymi pracownikami na całym świecie, przebyliśmy wspaniałą podróż w kierunku rozwoju i doskonałości. Od samego początku naszym celem było stanie się najbardziej kompleksowym dostawcą wszelkiego rodzaju środków smarnych i płynów, jakich potrzebują nowoczesne światowe floty samochodowe, oferując wyłącznie produkty dopuszczone przez OEM. Dziś jesteśmy dumni, że udało nam się zrealizować to wyzwanie. Nasza firma działa w ponad 50 krajach z unikalnym, zatwierdzonym przez OEM asortymentem obejmującym ponad 350 różnych środków smarnych i płynów specjalistycznych.

NASZA WIZJA I STRATEGIA

W 1990 r. przewidywaliśmy rosnące zapotrzebowanie na znacznie bardziej zróżnicowane i wyspecjalizowane portfolio środków smarnych oraz płynów do samochodów osobowych, ciężarowych i pojazdów ciężkich. Dla porównania, w 1995 r. do spełnienia obowiązkowych specyfikacji producentów samochodów potrzebnych było mniej niż 10 różnych produktów. Obecnie producenci samochodów potrzebują prawie 100 różnych obowiązkowych produktów, aby utrzymać stale rosnącą złożoność silników i spełnić wymagania gospodarki energetycznej, ochrony środowiska i oczywiście maksymalizacji osiągów silnika.

Cel biznesowy MPM jest przejrzysty: w pełni zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie rynku na wszelkie środki smarne i płyny dla nowoczesnych flot samochodowych na całym świecie, oferując tylko produkty obowiązkowe i zatwierdzone przez OEM. Naszą strategią jest skupienie się na spełnianiu ciągłych i rosnących wymagań światowego przemysłu motoryzacyjnego.

NASZ SPOSÓB DOSTARCZANIA WARTOŚCI DLA CIEBIE

Klient zawsze zajmuje pierwsze miejsce - w naszym umyśle i sercu. Dostarczamy asortyment produktów, który obejmuje ponad 99% wymaganych środków smarnych i płynów do konserwacji flot samochodowych na całym świecie. Dostarczamy tylko produkty obowiązkowe i zatwierdzone przez OEM. Oferujemy najlepszy serwis online i globalne wsparcie techniczne. Działamy z naszych zaawansowanych technologicznie, wyspecjalizowanych zakładów zlokalizowanych w obszarze pomiędzy Antwerpią a Rotterdamem w celu zapewnienia łatwej i ekonomicznej wysyłki na całym świecie. Myślimy globalnie, ale działamy jako lokalni przedsiębiorcy.

DOŁĄCZ DO NAS I DOŚWIADCZAJ MPM.

Zamknij