NOWOŚĆ ! Uzupełnienie linii produktów MPM przeznaczonych dla motocykli

Jako dostawca pełnej gamy olejów i płynów samochodowych, firma MPM oferuje również kompletny zakres produktów dla motocykli, skuterów i motorowerów. Technologie silnikowe rozwijają się w szybkim tempie; dotyczy to również silników motocyklowych. Technologie te wymagają również większej ilości oleju i płynów, celem umożliwienia tym silnikom zapewniania optymalnych osiągów. Dlatego też firma MPM z dumą prezentuje aktualizację swojej linii produktów motocyklowych. Dzięki kilku aktualizacjom i wprowadzeniu trzech zupełnie nowych olejów, linia produktów do motocykli firmy MPM obejmuje obecnie 95% olejów motocyklowych.

Modernizacja mieszanek dla silników 2-suwowych

Oleje do silników 2-suwowych spełniają wymagania najnowocześniejszych technologii zarówno w odniesieniu do tych przeznaczonych do standardowego użytku drogowego, jak i do trudnych warunków na torze i w zawodach. W przypadku skuterów 2-suwowych, produkt MPM 43000 został zaktualizowany o specyfikację JASO FD (niskodymną), co oznacza, że spełnia teraz najsurowsze wymagania środowiskowe. Opony MPM 43000K i MPM 43000R zostały wzbogacone o technologię mieszanin estrów, z myślą o silnikach przeznaczonych do jazdy terenowej, wyścigowej, crossowej oraz tych instalowanych w gokartach. Pozwala to na zapewnienie jeszcze lepszych właściwości smarnych przy wysokich prędkościach obrotowych i optymalnych osiągach silnika. Produkty firmy MPM wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność w osiąganiu najlepszych wyników na zawodach i mistrzostwach!

Modernizacja olejów do silników 4-suwowych

Oleje firmy MPM (w różnych lepkościach) do silników 4-suwowych są teraz zgodne z JASO MA2 i najnowszą specyfikacją API SN, dzięki nowej technologii wykorzystywania estrów, która znacznie rozszerza zakres ich zastosowań.

Zmodernizowany olej do widelców

Firma MPM oferuje 4 różne lepkości oleju do widelców, od 5W do 20W. Wszystkie z nich zostały zmodernizowane do technologii Premium Synthetic dla jeszcze lepszego tłumienia i stabilności przedniego zawieszenia, a tym samym warunków jazdy.


Ponadto firma MPM wprowadziła do swojej oferty trzy nowe oleje do silników 4-suwowych:


MPM 54000A

W celu zapewnienia skuterom z silnikami 4-suwowymi i przekładniami CVT oleju silnikowego zalecanego przez producentów OEM, firma MPM wprowadziła nowy produkt: MPM 54000A półsyntetyczny olej MB do motocykli 4-suwowych 10W-30 o specyfikacji JASO MB i API SJ.


MPM 54000S

Nowy olej MPM 54000S do motocykli 4-suwowych 10W-50 Premium Synthetic uzupełnia istniejącą linię produktów motocyklowych firmy MPM o specyfikację API SN i JASO MA2. Ten zaawansowany olej silnikowy jest szczególnie odpowiedni dla japońskich silników wyprodukowanych od 2015 roku.


MPM 58000

W ofercie pojawił się nowy olej MPM 58000 do motocykli 4-suwowych 10W-60 Premium Synthetic Ester Racing, przeznaczony do ultra sportowych zastosowań ulicznych, torowych i terenowych. Specjalnie opracowany do pracy w ekstremalnych temperaturach i trudnych warunkach drogowych. Ten nowy produkt wykorzystuje najnowszą technologię i specyfikację: API SN; JASO MA2. Ten olej silnikowy jest szczególnie polecany do włoskich motocykli i skuterów, takich jak Ducati, MV Agusta i Aprilia.


Dzięki nowemu portfolio, firma MPM oferuje bardzo dopasowany i kompletny asortyment do konserwacji motocykla, skutera lub motoroweru zgodnie z wymaganiami OEM.

W razie pytań:
Skontaktuj się z Działem Wsparcia Technicznego MPM

Motoroil MPM News Product Product News
MPM Product News Motorcycle - CS · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - DE · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - EL · 1,82 MB
MPM Product News Motorcycle - EN · 1,74 MB
MPM Product News Motorcycle - FR · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - HU · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - IT · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - NL · 1,77 MB
MPM Product News Motorcycle - PL · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - RO · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - SK · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - SL · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - SR · 1,74 MB
MPM Product News Motorcycle - SV · 1,77 MB
MPM Product News Motorcycle - UK · 1,76 MB

Aktualności MPM

Zamknij